gepart biznesu energohut

Firma EnergoHut Sp.z o.o. znalazła się wśród najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce i dołączyła do prestiżowego grona  Gepardów Biznesu, zostaliśmy wyróżnienie Gepardem Biznesu 2014 oraz 2015

Instytut Nowoczesnego Biznesu ocenił jej rozwój, badając dynamikę trzech parametrów: przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego w latach 2013-2014. Okazało się, że średnia z tych dynamik wyniosła 108,5 proc.  To oznacza, że EnergoHut Sp. z o.o. w Opolu rozwija się na tyle dynamicznie, że została wyróżniony w dziesiątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2015 i może używać tytułu Gepard Biznesu 2015.

Instytut Nowoczesnego Biznesu przeanalizował też stosunek zysku netto do przychodów w latach 2013-2014.  Jego średnia w tych latach wyniosła 13,5 proc., a to oznacza, że EnergoHut Sp. z o.o. w Opolu działa tak efektywnie, że została wyróżniona w ósmej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 i może używać tytułu Efektywna Firma 2015.

Zgodnie z zasadami przyjętymi przez Instytut Nowoczesnego Biznesu firma wyróżniona tego samego roku zarówno w konkursie Gepardy Biznesu jak i Efektywna Firma zasługuje też na miano Mocna Firma Godna Zaufania, bo rozwija się i dynamicznie, i efektywnie.

EnergoHut Sp. z o.o. w Opolu została więc też laureatem III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015 i może używać tytułu Mocna Firma Godna Zaufania 2015.